Paskutinio skambučio šventė

     Birželio 15 dieną vyko paskutinio skambučio šventė. Į vasaros atostogas išleidome, apdovanojimais pagyrėme geriausiai besimokančius, aktyviausius mokinius. Išleidome Lietuvos šimtmečio dešimtokus, kurie ta proga, su auklėtojos ir technologijų mokytojo pagalba, paliko prisiminimo dovaną mokyklai, iš medžio išdrožtą skulptūrą „ATKURTAI LIETUVAI 100“.

Nepamokinė diena „Pamokos kitaip ir kitur“

     Birželio 1 d. mokykloje vyko vaikų gynimo dienai skirtas renginys, kurį moderavo Jurbarko r. Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas, jaunimo reikalų koordinatorius Lukas Bakšys. Vyko įvairūs užsiėmimai. Mokiniai dalyvavo netradicinėse veiklose. Su dailės pedagogėmis Lina ir Jovita mokėsi aplikuoti, piešti ant akmenėlių. Su jogos specialiste Aušra dalyvavo aktyvaus judesio pamokoje, mokėsi jogos subtilybių. Su muzikos pedagoge Rasa mokėsi jungti dainą ir šokį, atsipalaiduoti skambant ramiai muzikai.

Sporto šventė

     Gegužės 30 d. vyko 1-4 klasių Sporto šventė. Vaikai rungtyniavo keturiose rungtyse: 100 metrų bėgime, šuolyje į tolį iš vietos ir įsibėgėjus, lanko sukime ir šokinėjime per šokdynę. Padarius apšilimą, prasidėjo varžybos. Teisėjavo pradinių klasių mokytojos. Diplomais buvo apdovanoti kiekvienos rungties 1-2 klasių ir 3-4 klasių laimėtojai. Po šventės vaikai vaišinosi ledais ir vaisiais.

Kelionė į Jurbarko krašto muziejų

     Trečiadienį IUG ir PUG ugdytiniai vyko į Jurbarko krašto muziejų. Čia vaikų laukė malonios darbuotojos, kurios vaikams pasiūlė daug edukacinės veiklos: pirmiausia žiūrėjo filmuką apie lietuvių ir kryžiuočių mūšį ties Jurbarku, apžiūrėjo muziejaus eksponatus, žaidė su kinetiniu smėliu,  imitavo lietuvių ir kryžiuočių mūšį, žiūrėjo animacinį filmuką „Coliukė“. Muziejaus rūsyje klijavome vėliavėles, spalvinome didikų rūbus. Pabaigoje aplankėme šalia dvaro parko esančią žaidimų aikštelę.

Atvira dailės ir technologijų pamoka

     Gegužės 23 d. vyko atvira integruota dailės - technologijų 6 klasei pamoka, tema - „Teatro dailė“. Pamoka vyko pradinių klasių aplinkoje, kur šeštokai savo kurtomis priemonėmis rodė stalo teatrą. Pradinukai klausėsi pasakų: „Katė ir šuo“, „Ropė“, „Vaiduoklių namas“, „Paslaptingas miškas“, „Raudonkepuraitė“, „Taškelių pasaka“. Vaikai plojimais įvertino įdomiausias pasakas, pabaigoje piešė labiausiai patikusį veikėją. Ačiū mokytojai Jolantai Pocevičienei

Puslapiai