Pamoka bibliotekoje

     Birželio 4 d. Skirsnemunės bibliotekininkė Giedrė Jasinskienė pravedė 3 kl. mokiniams  literatūrinę - kūrybinę pamoką „Vaikystė su Kęstučio Kasparavičiaus knygomis“. Pakvietė dalyvauti skaitymo skatinimo akcijoje „Vasara su knyga“.

Skaitau ir augu

Birželio 3 d. Įvyko 3 klasės metinio projekto baigiamasis renginys „Skaitau ir augu“, kuriame buvo apibendrinta veikla ir pasidžiaugta aktyviu dalyvavimu. Kartu renginyje dalyvavo 4 kl. mokiniai. Jiems trečiokai parodė sceninę kompoziciją „Gerasis sodininkas“, o paskui visi kartu sudalyvavo mįslių čempionate.

Šeimos diena mokykloje

      Norime padėkoti visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie įsimintinų akimirkų 1-10 kl. renginyje „Šeimos diena!“. Kartu šventėme šeimos ir draugystės džiaugsmą!
     Nepakartojamų emocijų suteikė azartinis komandinis žaidimas „Burbulinis futbolas“.
     O kas gali būti smagiau nei aktyviai leisti laiką kartu su artimaisiais? Šeimos stiprybė ir suderinamumas buvo išbandytas rungtyse „Poroje“.
      O ar galima įsivaizduoti renginį be saldaus skanėsto? Žinoma NE! Visi renginio dalyviai galėjo mėgautis gardžiąja cukraus vata.

Kartu su kapitonu Magelanu

Balandžio 25 d.  PUG ir 1-4 kl. mokiniai dalyvavo edukacijoje „Kapitono Magelano kelionė aplink pasaulį?“ Vyko interaktyvus Magelano šou su klausimais apie šalis, vandenynus, žemynus. Netrūko linksmų užduočių. Vaikai susidomėję žiūrėjo edukacinį filmą. Klasių komandos žinias įtvirtino viktorinoje. Žaisti geografiją buvo smagu.

Muzikos pamoka

     Šiandien mūsų mokykloje lankėsi Jurbarko A. Sodeikos meno mokyklos kanklininkų ansamblis „Smilga“, kuriam vadovauja mokytoja Rima Balčiūnienė. Mokiniai susipažino su lietuvių liaudies instrumentais kanklėmis ir skudučiais, bei pasiklausė puikių kūrinių sukurtų šiems instrumentams. Dėkojame mokytojai Rimai Balčiūnienei ir jos kanklininkams už gražią muzikos pamoką.

Puslapiai