Adventinė popietė

     Gruodžio 1 d., mūsų mokyklos bendruomenės nariai ir svečiai nešini advento vainikais ir patiekalais rinkosi į adventinę popietę. Renginys prasidėjo šiltais sveikinimais, kuriuos susirinkusiems skyrė Skirsnemunės seniūnas Aidas Mozūraitis ir renginio vedančioji Karolina Kliukienė. Skirsnemuniškiams pačią geriausią nuotaiką dovanojo mūsų mokyklos aštuntos klasės mokiniai, parengę etnografinę programą (vad. K. Kliukienė ir D. Sasnauskienė). Renginyje svečiavosi Jurbarko kultūros centro folkloro grupės „Imsrė“ vadovė Birutė Bartkutė, kuri papasakojo apie adventinius žaidimus, bei papročius. Viso renginio metu skirsnemuniškiai galėjo grožėtis adventinių vainikų paroda, kurių tikrai netrūko. Parodoje buvo eksponuojama net 19 vainikų. Po renginio vyko gražiausio advento vainiko rinkimai, publikos simpatijų nominaciją laimėjo Rimkų šeimos adventinis vainikas.
     Renginio organizatoriai džiaugiasi, kad ši jauki popietė priminė žmonėms, kaip gera būti kartu ir dėkoja visiems dalyvavusiems.