Mokytojo dienos šventė

     Spalio 5-osios, Tarptautinės Mokytojo dienos rytas, žadėjo kažką ypatinga, nes mokytojus mokiniai pasitiko dar lauke su gėlėmis skambant muzikai, o vėliau su trenksmu nugriaudėjo Skirsnemunės Auksinės Vyšnios šakos nacionaliniai apdovanojimai. Nominacijų būta įvairių: Meno virtuozo, Olimpinio sporto čempiono, Geriausio vaiko draugo, Pasaulio tyrinėtojo, S. O. S. sistemos kūrėjo, ATAŠĖ diplomatinės atstovybės darbuotojo, Išradėjo ir pati svarbiausioji - Multitaskintojo. Pretendentai padirbėjo iš peties ir nustebino vienas už kitą įdomesnių darbų gausa. Buvo nutapytas 1000000 eurų vertės paveikslas „Mokinio diena“, sukurta 99-oji Dalės Simfonija, šokio judesys pritaikytas kovos menuose, išrastas žaislas, kuriame vaikas pasijunta kaip mamos glėbyje, taip pat užpatentuotas šaukštas, kuriuo valgant net sriuba įgauna saldainių skonį, užfiksuota metų šypsena, kuri išgydo vaikų liūdesį, ir metų apkabinimas, sukonstruotas pieštukas, kurį paėmus vaikas išmoksta rašyti, atrasta matrica būti laiku ir vietoje. Nominantai pasižymėjo ir ypatingais gebėjimais, kaip iš nieko padaryti kažką, kaip iš neįdomių dalykų padaryti įdomius, kaip būti Anglijoje naudojant teleportacijos mygtuką, kaip mokyti ZULULU salos gyventojus lietuvių kalbos. Tikrai pravers kuprinės, kuri padeda išgyventi net negyvenamoje saloje, išradimas, galimybė perprogramuoti DNR kodą ir itin svarbių jausmų - Liublių ir Liebedich bei rusų kultūros integracija Lietuvoje. Pirmieji turėsime galimybę pritaikyti prietaisą, padedantį sekundės greitumu prarasti gravitaciją, o vaistai, nuo kurių smegenys suaktyvėja ir geba viską išmokti, tikimės, padės apsisaugoti ir nuo visų rūšių virusų. Ir, žinoma, pagaliau mokiniai nebesikankins per matematikos pamokas, nes galės pasinaudoti unikaliu išradimu, kuris išspręs visas matematines užduotis, o naujasis interneto tinklas – N E P A S I E K I A M A – atvers neįtikėtinas galimybes!
     Taigi sveikiname laureatus: Vidą Burbą ir Astą Muleikienę - už medinės lėkštės, kurioje maistas niekada nesibaigia, išradimą; Gražvydą Steponaitį – už naujų bucų išradimą, kuriais visi įvarčiai pasiekia tikslą; Romą Zubavičienę - už žaislo „TOTO“ išradimą, kuris pats išmoko vaikus skaityti; Virginiją Pinaitienę - už atradimą išlaikyti vidinę ramybę pasaulinės katastrofos akivaizdoje; Astą Žemaitienę - už kuprinės, kuri padeda išgyventi negyvenamoje saloje, išradimą; Ramunę Urbonienę - už metų moralą; Jūratę Sabaliauskienę - už naujos gyvūnų rūšies - nieko nematom, nieko negirdim – atradimą; Rasą Vyčienę – už gebėjimą suderinti nesuderinamus dalykus.
     Laureatams buvo įteiktos Auksinės Vyšnios Šakos, visiems nepakartojamą koncertą dovanojo žymiausi pasaulio atlikėjai ir netgi specialiai šiai dienai iš naujo susibūrusios grupės.