Pranešimas bendruomenei

Gerbiami bendruomenės nariai,
informuojame, kad Mokykla gavo pranešimą apie tai, jog Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinės mokyklos bendruomenės nariui (vienam iš ikimokyklinio ugdymo ugdytinių) yra nustatyta Covid-19 infekcija. Atsižvelgiant į tai ir siekiant užtikrinti kitų bendruomenės narių sveikatą Mokykla veiklą organizuoja vadovaudamasi Nacionalinio visuomenės sveikatos centro sudarytu algoritmu (informacija prisegtuke). NVSC algoritmai
Nuo 2020 m. lapkričio 18 d. iki lapkričio 26 d. ikimokyklinio ugdymo grupė „Bitutės“ nedirbs.

Kitų grupių ugdytiniams izoliacijos darbo forma netaikoma, veikla vykdoma įprasta tvarka.

Rizika būti užsikrėtusiems kitiems bendruomenės nariams ir ugdytiniams yra minimali, nes Mokyklos veikla organizuojama vadovaujantis Operacijų vadovo sprendimais, tačiau iki 11-26 prašome tėvelių stebėti, ar vaikams nepasireiškia Covid-19 simptomai, juos pastebėjus, kreiptis konsultacijos Karštąja linija tel. 1808 arba susisiekti su savo šeimos gydytoju.

Labai prašome vadovautis turimomis rekomendacijomis dėl Covid-19 viruso prevencijos ir naudoti visas, apsaugai nuo minėto virusinio susirgimo skirtas priemones bei laikytis saugos ir sveikatos užtikrinimo reikalavimų atvedant vaiką į įstaigą ir pasiimant iš jos.

Pagarbiai,
Mokyklos direktorė
Dainora Saulėnienė