Pilietiškumo pamoka

     Kovo 2 d. Jurbarko r. savivaldybės aikštėje susirinko Jurbarko r. mokyklų mokiniai į pilietiškumo pamoką, kurią organizavo Jurbarko r. geografijos-istorijos metodinis būrelis ir Jurbarko r. švietimo, sporto ir kultūros skyrius. Pavadinkime ją - taikia palaikymo akcija Ukrainai. Mūsų mokyklos 8, 9, 10 klasių mokiniai taip pat dalyvavo pamokoje. Ruošėsi jai kurdami palaikymo plakatus Ukrainai. Pamokoje kalbėjo mūsų mokyklos istorijos mokytoja Karolina Kliukienė, Jurbarko A. Giedraičio - Giedriaus gimnazijos mokytoja Birutė Genienė, Naujamiesčio progimnazijos geografijos mokytoja Ovidija Unčiurienė, Jurbarko r. meras Skirmantas Mockevičius. Šis susibūrimas priminė, kad esame istorijos dalis, ta kurią mokomės vadovėliuose. Dėkojame visiems buvusiems kartu. Slava Ukraina!